IT szolgáltatások merch · Magyarország

USB meghajtók IT szolgáltatóknak, magyar szoftver- és tech vállalatoknak

Magyar IT szolgáltatóknak, szoftverfejlesztő, szoftver outsourcing, digitális ügynökség, felhő, SaaS, fintech, egészségügyi informatika, oktatási technológia, logisztikai szoftver, kiberbiztonsági, mesterséges intelligencia, gépi tanulás, big data, data science, blokklánc, Web3 és IT tanácsadó vállalkozásoknak, valamint a magyar IT klaszter tagjainak (LogMeIn, Prezi, Codecool, Codecool Hungary, BlackBelt Technology, DreamJo.bs, Craft, Mark my Words, Supercharge, IT Science, valamint a magyar regionális IT szolgáltatók EPAM, Cognizant, Accenture, Deloitte Digital, PwC IT Advisory, KPMG IT Advisory, EY IT Advisory, KPMG, Deloitte, IBM Budapest, Microsoft Budapest, SAP Hungary, Oracle Hungary, Salesforce Hungary, ServiceNow Hungary, logMeIn, LogMeIn Rescue, LastPass, GoTo, Citrix, VMware, Red Hat, valamint a magyar IT biztonsági és compliance cégek Balabit, LogMeIn, Avatao, Tresorit, BitNinja, ShadowCX, Clarion, CryptTalk, Tresorit, valamint a magyar open source közösség és a magyar tech meetup-ok, konferenciák, HUNGEXPO), akiknek branded USB meghajtóra van szükségük fejlesztői conference-hoz, ügyfél onboarding prezentációhoz, sales prezentációhoz, belső szoftver terjesztéshez, biztonsági kulcsrak (security token), képzési anyagokhoz, szakember toborzáshoz (szakmai állásbörze), meetup swagbe, valamint új termék bevezetéséhez — kapacitás, anyag, logózás és ismételhetőség a magyar IT szolgáltatásokra szabva, HUF + 27% ÁFA árazással, Budapestről koordinálva.

Miért a branded USB meghajtó a magyar IT szolgáltatások egyik leginkább alábecsült, de működő eszköze?

Felhasználási terület
Fejlesztői konferencia (HUNGEXPO, Craft Conference, Budapest Tech Week, Craft Conf, DevOps Budapest, Budapest Data Forum, Budapest AI Forum), ügyfél onboarding prezentáció, sales prezentáció, belső szoftver terjesztés (licenc fájl, demo bináris), biztonsági kulcs (security token, YubiKey alternatíva), képzési anyag (e-learning letöltés), meetup swag, szakember toborzás (állásbörze), új termék bevezetés (product launch)
Csatlakozó
USB-A 3.0/3.1 Gen 1 (5 Gbps), USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gbps), USB-C 3.1/3.2 (5–10 Gbps), USB-C + USB-A kombinált (OTG), Lightning (régebbi iOS eszközökhöz, már nem javasolt)
Kapacitás
4 GB (minimális demo), 8 GB (kisebb képzési anyag), 16 GB (képzési + prezentáció), 32 GB (magán demo), 64 GB (teljes szoftver csomag), 128 GB (fejlesztői SDK + minta binárisok), 256 GB (archív prezentáció + docker image), 512 GB (AI modell súly + dataset), 1 TB (full stack dev image)
Olvasási / írási sebesség
USB 3.0: 80–150 MB/s olvasás, 10–30 MB/s írás, USB 3.1 Gen 2: 200–400 MB/s olvasás, 50–150 MB/s írás, USB 3.2 Gen 2x2: 400–800 MB/s olvasás, 200–400 MB/s írás
Anyag
Műanyag (ABS, PC, klasszikus), fém (alumínium, rozsdamentes acél, prémium), fa (bambusz, dió, juhar, környezettudatos), bőr (PU, valódi), gumi (ütésálló, extrém), kerámia (high-end), újrahasznosított anyag (PCR műanyag, RPET, kávézacc, gombából)
Méret
Standard (60×18×8 mm), mini (30×12×5 mm), swivel (50×18×10 mm), kártya (85×54×3 mm), kulcskarika (32×12×6 mm), ívelt forma, testreszabott forma (egyedi dizájn)
Logózás
Lézergravírozás (fém, prémium), szitanyomás (műanyag, fa), tampon nyomtatás (ívelt felület), digitális UV nyomtatás (komplex logó), full-color fotónyomtatás, dombornyomás (bőr)
MOQ
50–250 darab a legtöbb modellnél, 25 db-os pilot 25–35%-os felárral, 1 000+ darabos meetup / konferencia roll-out
Ártartomány
1 200–14 500 Ft + 27% ÁFA között darabonként, kapacitás és anyag függvényében
Szállítás
15–30 munkanap a gyártás megkezdésétől, Budapestről

A branded USB meghajtó a magyar IT szolgáltatások egyik leginkább alábecsült, de évtizedek óta működő branded eszköze. A magyar IT klaszter tagjai — LogMeIn (a világ egyik legnagyobb távelérési és support szolgáltatója, magyar alapítású, budapesti központ), Prezi (a világhírű prezentációs szoftver, magyar alapítású), Codecool (programozó képzés, magyar alapítású), BlackBelt Technology, DreamJo.bs, Craft, Mark my Words, Supercharge, IT Science, valamint a magyar regionális IT szolgáltatók EPAM, Cognizant, Accenture, Deloitte Digital, PwC IT Advisory, KPMG IT Advisory, EY IT Advisory, a magyarországi nagyvállalati IT központok (IBM Budapest, Microsoft Budapest, SAP Hungary, Oracle Hungary, Salesforce Hungary, ServiceNow Hungary, logMeIn, LogMeIn Rescue, LastPass, GoTo, Citrix, VMware, Red Hat), valamint a magyar IT biztonsági és compliance cégek (Balabit, LogMeIn, Avatao, Tresorit, BitNinja, ShadowCX, Clarion, CryptTalk), a magyar open source közösség és a magyar tech meetup-ok — mind használnak branded USB meghajtót a fejlesztői konferencián, az ügyfél onboarding során, a sales prezentáción és a belső szoftver terjesztésben. A kulcs nem a kapacitásban rejlik — a 8 GB-os és a 16 GB-os USB meghajtó a magyar IT szolgáltatások leggyakoribb — hanem abban, hogy a csatlakozó (USB-A vs USB-C vs kombinált), a tok anyaga (műanyag vs fém vs fa vs környezettudatos), és a logózás a magyar IT szolgáltatások tech-kultúrájához, a fejlesztői konferenciák (Craft Conf, DevOps Budapest, Budapest AI Forum, Budapest Data Forum, Craft Workshop) prezentációs elvárásaihoz, valamint a magyar IT biztonsági policy-khez (GDPR, ISO 27001, SOC2, NIS2) illeszkedjen.

Egy magyar IT szolgáltató cégnél (LogMeIn, Prezi, Codecool, BlackBelt, EPAM, Cognizant, Accenture) az USB meghajtó az ügyfél onboarding prezentáció, a sales ajánlat, a demo szoftver, a képzési anyag és a belső szoftver terjesztés eszköze. A fejlesztői konferenciákon (Craft Conf Budapest, DevOps Budapest, Budapest Data Forum, Budapest AI Forum, Craft Workshop, HUNGEXPO Tech kiállítás, Brain Bar, Brain Bar Future) az USB meghajtó a stand ajándék, a prezentáció átadás, a képzési anyag letöltés és a meetup swag része. A magyar IT biztonsági és compliance cégeknél (Balabit, LogMeIn, Avatao, Tresorit, BitNinja) az USB meghajtó a titkosított file-átadás, a YubiKey alternatíva, a biztonsági audit dokumentáció és a compliance tanúsítvány eszköze. A magyar regionális IT szolgáltatóknál (EPAM, Cognizant, Accenture) az USB meghajtó a partneri csomag, a szállítói szerződés melléklete és a multi-site rollout eszköze. A magyar felsőoktatási IT-nál (BME Informatikai Kar, ELTE Informatikai Kar, SZTE Informatikai Kar, DE Informatikai Kar, Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar, valamint a magyar IT képző iskolák) az USB meghajtó a diplomamunka, a TDK prezentáció, a tanárképzés és a nyílt nap eszköze.

Az USB csatlakozó a magyar IT szolgáltatásokban a célcsoport eszközeitől függ. Az USB-A 3.0/3.1 Gen 1 (5 Gbps) a klasszikus, és a legtöbb asztali számítógép, laptop és projektor alapeleme. Az USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gbps) a gyorsabb, és a nagyobb fájlok (AI modell súly, dataset) átvitelére alkalmas. Az USB-C 3.1/3.2 a modern, és a 2020 utáni laptopok, okostelefonok és tabletek alapeleme. Az USB-C + USB-A kombinált (OTG) a rugalmas, és a multi-platform (Windows, macOS, Android, iPadOS) prezentációnál jellemző. A Lightning (régebbi iOS eszközökhöz) már nem javasolt, mert az Apple az USB-C-re tért át, és a Lightning csatlakozós USB meghajtó a jövőben kivezetésre kerül.

Az USB meghajtó kapacitása a felhasználási céltól függ. A 4 GB a minimális demo, és a rövid prezentációhoz, a kisebb konfigurációs fájlhoz és a contact list-hez alkalmas. A 8 GB a kisebb képzési anyag, és az e-learning video, a kisebb SDK és a komplett dokumentáció átvitelére alkalmas. A 16 GB a képzési + prezentáció, és a magyar IT szolgáltatások egyik leggyakoribb kapacitása. A 32 GB a magán demo, és a teljes szoftver csomag, a demo bináris és a kiegészítő dokumentáció átvitelére alkalmas. A 64 GB a teljes szoftver csomag, és a Docker image, a minta alkalmazás és a CI/CD artifact-ok átvitelére alkalmas. A 128 GB a fejlesztői SDK + minta binárisok, és a multi-platform build átvitelére alkalmas. A 256 GB az archív prezentáció + Docker image, és a komplett multi-service demo átvitelére alkalmas. Az 512 GB és az 1 TB a nagyvállalati IT és AI/ML projektek kapacitása, és a modell súly, a dataset és a back-up átvitelére alkalmas.

Az USB meghajtó olvasási / írási sebessége a felhasználási céltól függ. Az USB 3.0 80–150 MB/s olvasás és 10–30 MB/s írás a magyar IT szolgáltatások alapeleme, és a prezentáció átadáshoz, a kisebb demo átvitelhez elegendő. Az USB 3.1 Gen 2 200–400 MB/s olvasás és 50–150 MB/s írás a nagyobb fájlok (AI modell súly, dataset, docker image) átvitelére alkalmas, és a fejlesztői konferenciákon, a sales prezentációnál jellemző. Az USB 3.2 Gen 2x2 400–800 MB/s olvasás és 200–400 MB/s írás a csúcsteljesítmény, és a high-end IT szolgáltatók high-end prezentációjánál jellemző. A NAND chip minősége (SLC, MLC, TLC, QLC) a sebességet és a tartósságot határozza meg; a NAND chip-re jellemzően 3–5 év garanciaidő vonatkozik, és a wear-leveling algoritmus a hosszú távú tartósságot biztosítja.

Az USB meghajtó anyaga a magyar IT szolgáltatások vizuális és környezettudatos elvárásaihoz illeszkedik. A műanyag (ABS, PC) a klasszikus, és a legtöbb IT szolgáltató alapeleme; az ABS a standard, a PC a prémium és a magasabb hőállóságú. A fém (alumínium, rozsdamentes acél) a prémium, és a high-end IT szolgáltatóknál, a high-end fejlesztői konferenciákon jellemző. A fa (bambusz, dió, juhar) a környezettudatos, és a fenntartható IT brandeknél, a fenntartható digitális irodáknál jellemző. A bőr (PU, valódi) a high-end, és a prémium IT tanácsadóknál, a luxury IT brandeknél jellemző. A gumi az ütésálló, extrém, és a helyszíni, terepen használt IT eszközöknél (építési IT, bányászati IT) jellemző. A kerámia a high-end, ultra-prémium, és a magyar IT dizájn stúdióknál, a high-end IT brandeknél jellemző. Az újrahasznosított anyag (PCR műanyag, RPET, kávézacc, gombából) a fenntartható, környezettudatos IT brandeknél jellemző.

Az USB meghajtó logózása a magyar IT szolgáltatások vizuális kultúrájához illeszkedik. A lézergravírozás a fém felületen a high-end, és a high-end IT brandeknél jellemző. A szitanyomás a műanyag és fa felületen a leggyakoribb, és olcsóbb a lézergravírozásnál. A tampon nyomtatás az ívelt felületeken (fém swivel tok, műanyag kapszula) jellemző. A digitális UV nyomtatás a komplex, több színátmenetes logóknál jellemző. A full-color fotónyomtatás a komplex brand artwork, a feature preview és a termékfotó megjelenítésére alkalmas. A dombornyomás a bőr felületen a high-end, és a luxury IT brandeknél jellemző. A pre-load (előre feltöltött tartalom: prezentáció, demo bináris, contact info, dokumentáció, training video) a magyar IT szolgáltatások egyik kiemelt értéke, és az IT szolgáltató általában a pre-load tartalmat (PowerPoint, PDF, demo bináris, videó) külön biztosítja a meghajtó gyártójának.

Javasolt szolgáltatás-csomag IT USB meghajtókhoz

IT szolgáltató és szoftver fejlesztő

LogMeIn, Prezi, Codecool, BlackBelt Technology, DreamJo.bs, Craft, Mark my Words, Supercharge, IT Science, EPAM, Cognizant, Accenture, valamint a magyar IT klaszter további tagjai számára branded USB meghajtó az ügyfél onboarding prezentációhoz, a sales ajánlathoz, a demo szoftverhez, a képzési anyaghoz, a belső szoftver terjesztéshez, a fejlesztői konferenciához (Craft Conf, DevOps Budapest, Budapest AI Forum), 100–1 000 darabos ciklusokban, jellemzően 8–32 GB kapacitással, USB-A 3.0 vagy USB-C csatlakozóval, műanyag vagy fém tokkal, előre feltöltött pre-load tartalommal.

IT biztonság és compliance

Balabit, LogMeIn, Avatao, Tresorit, BitNinja, ShadowCX, Clarion, CryptTalk, valamint a magyar IT biztonsági tanácsadó és compliance cégek számára branded USB meghajtó a titkosított file-átadáshoz, a YubiKey alternatíva kiegészítéshez, a biztonsági audit dokumentációhoz, a compliance tanúsítványhoz (GDPR, ISO 27001, SOC2, NIS2), 200–1 000 darabos ciklusokban, jellemzően 16–64 GB kapacitással, hardveres titkosítással (AES-256) és PIN védelemmel, fém tokkal, lézergravírozott logóval.

Nagyvállalati IT és felhő szolgáltató

IBM Budapest, Microsoft Budapest, SAP Hungary, Oracle Hungary, Salesforce Hungary, ServiceNow Hungary, logMeIn, LogMeIn Rescue, LastPass, GoTo, Citrix, VMware, Red Hat, valamint a magyar AWS, Azure, Google Cloud partner cégek számára branded USB meghajtó a partneri csomaghoz, a sales prezentációhoz, a multi-site rollout-hoz, a partner kick-off rendezvényhez, 500–5 000 darabos ciklusokban, jellemzően 16–128 GB kapacitással, USB-C 3.1 csatlakozóval, fém vagy prémium műanyag tokkal, full-color fotónyomtatással, előre feltöltött partneri és termékdokumentációval.

Felsőoktatási IT, meetup és tech konferencia

BME Informatikai Kar, ELTE Informatikai Kar, SZTE Informatikai Kar, DE Informatikai Kar, Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar, valamint a magyar tech meetup-ok (Budapest Data Forum, Budapest AI Forum, Craft Conf Budapest, DevOps Budapest, Brain Bar, HUNGEXPO Tech kiállítás, Brain Bar Future) számára branded USB meghajtó a diplomamunkához, a TDK prezentációhoz, a meetup swag-hez, a stand ajándékhoz, a képzési anyag letöltéshez, 100–2 000 darabos ciklusokban, jellemzően 8–16 GB kapacitással, USB-A és USB-C kombinált csatlakozóval, környezettudatos (fa, PCR műanyag, RPET, kávézacc) tokkal.

Gyártás, anyagok és logisztika az IT szolgáltatásokban

Az IT branded USB meghajtót magyar és EU-n belüli partnerektől szerezzük be. A NAND chip (SLC, MLC, TLC, QLC) és a controller a sebességet és a tartósságot határozza meg; a legtöbb IT szolgáltató TLC chip-et használ, amely kellően gyors és kellően tartós a konferencia és a prezentáció felhasználásra. Az USB-A 3.0/3.1 Gen 1 (5 Gbps), USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gbps), USB-C 3.1/3.2 (5–10 Gbps), USB-C + USB-A kombinált (OTG) a csatlakozó opciók. A tok anyaga a műanyag (ABS, PC), a fém (alumínium, rozsdamentes acél), a fa (bambusz, dió, juhar), a bőr (PU, valódi), a gumi (ütésálló, extrém), a kerámia (high-end), az újrahasznosított anyag (PCR műanyag, RPET, kávézacc, gombából). A logózás a lézergravírozás (fém), a szitanyomás (műanyag, fa), a tampon nyomtatás (ívelt felület), a digitális UV nyomtatás (komplex logó), a full-color fotónyomtatás, a dombornyomás (bőr).

Az USB meghajtó méretét a felhasználási cél határozza meg. A standard (60×18×8 mm) a magyar IT szolgáltatások leggyakoribb mérete, és a sales prezentáció, a meetup swag és a partner csomag alapeleme. A mini (30×12×5 mm) a kulcstartós, és a mindennapi hordozáshoz, a sales csapathoz jellemző. A swivel (50×18×10 mm) a forgatható fejű, és a tok védi a csatlakozót a szállítás során. A kártya (85×54×3 mm) a hitelkártya méretű, és a vállalati ID kártya mellé, a pénztárcába illeszkedik. A kulcskarika (32×12×6 mm) a kulcstartóra szerelhető, és a mindennapi használatra, az irodai kulcscsomóra kerül. Az ívelt forma és a testreszabott forma (egyedi dizájn) a high-end IT brandeknél, a high-end IT meetup-oknál jellemző, és a logo formájú, a termék formájú (pl. codecool logó, prezi logó, egyedi tech brand artwork) tokok is rendelhetők.

A Pantone színválasztás az IT szolgáltatásokban az IT brand arculati színéhez és a tech kultúra vizuális nyelvezetéhez illeszkedik. A fekete (Pantone Black 6 C), a sötétszürke (Pantone 432 C, Cool Gray 11 C), a sötétkék (Pantone 2767 C, 286 C), a tech zöld (Pantone 354 C), a tech kék (Pantone 285 C) a tech szektor klasszikus elemei. A fehér és a matt fehér a modern, és a LogMeIn, a Prezi, a Codecool típusú brandeknél jellemző. A Pantone Solid Coated és a Pantone Solid Uncoated a műanyag és fa felületen eltérő színprofilt ad, ezért a minta-gyártás előtt érdemes az adott felületen ellenőrizni a színhelyességet. Az IT szektor kiegészítő színek (a LogMeIn narancs, a Prezi piros, a Codecool kék, az EPAM kék, az Accenture kék és fehér, a Microsoft négy szín, a Google négy szín, a Slack négy szín, a GitHub fekete és fehér) a belső csomagoláson és a pre-load dokumentumon jelennek meg.

A pre-load tartalom a magyar IT szolgáltatások egyik legfontosabb branded értéke. A pre-load tartalom az IT szolgáltató általában külön biztosítja a meghajtó gyártójának: PDF prezentáció, PPTX prezentáció, demo bináris (.exe, .dmg, .apk, .deb, .rpm), SDK zip, dokumentáció (PDF, MD), training video (MP4), contact info (VCF vagy HTML), termékfotó (PNG, JPG), brand artwork (EPS, AI, SVG), partneri link lista, security token (privát kulcs), audit dokumentáció (titkosítva). A pre-load folyamat során az IT szolgáltató a titkosítandó tartalmat AES-256 titkosítással védi, és a dekódoló kulcsot (PIN vagy biometrikus) a vevő kapja meg. A pre-load rendszer általában NTFS, exFAT vagy APFS fájlrendszerre formáz, és a multi-partition (külön rejtett, nyilvános és titkosított partíció) támogatása a high-end IT brandeknél jellemző.

A szállítási logisztika Budapestről indul. A kész IT branded USB meghajtók futárszolgálattal (GLS, MPL, DPD, UPS, FedEx, DHL Express a nemzetközi konferenciára szállításhoz) jutnak el az irodákba, a konferencia helyszínekre, a meetup helyszínekre és a partner irodákba; a 25 kg feletti tételeknél a raklapos kiszállítás a gazdaságosabb, és a nemzetközi konferenciára (Craft Conf Brno, Craft Conf Vilnius, Craft Conf Budapest, AWS re:Invent, Microsoft Ignite, Google Cloud Next) a légi szállítás (DHL Air Express, FedEx Priority) indokolt. A tech konferenciára (Craft Conf Budapest november, DevOps Budapest, Budapest Data Forum, Budapest AI Forum, Brain Bar Future, HUNGEXPO Tech kiállítás) érdemes előre tervezni: a 6–10 hetes ablan a konferencia előtt feltétlenül szükséges, és a konferencia szállítási ablak szűk. Belföldi szállításnál a számla HUF-ban készül, 27% ÁFA-val. EU-n belüli gyártásnál a fordított adózás (reverse charge) alkalmazandó, amennyiben a megrendelő rendelkezik érvényes EU adószámmal.

Tervezési ütemezés IT USB meghajtó projekthez

  1. 6–10 héttel az IT konferencia vagy meetup előtt: az USB meghajtó méret (standard, mini, swivel, kártya, kulcskarika, ívelt, testreszabott), az anyag (műanyag, fém, fa, bőr, gumi, kerámia, újrahasznosított), a kapacitás (4–1 000 GB), a csatlakozó (USB-A 3.0/3.1/3.2, USB-C 3.1/3.2, kombinált OTG), a Pantone színek, a logó fájlok (vektoros EPS vagy AI), a pre-load tartalom (prezentáció, demo bináris, SDK, training video) és a várható mennyiség véglegesítése.
  2. 4–6 héttel előtte: fizikai vagy digitális USB meghajtó minta jóváhagyása, a Pantone színek a tok anyagán történő ellenőrzése, a logózás véglegesítése.
  3. 2–4 héttel előtte: gyártás, NAND chip és controller minőség-ellenőrzés, pre-load tartalom feltöltése és titkosítása (ha szükséges), NTFS/exFAT/APFS formázás, opcionális egyedi csomagolás.
  4. Utolsó hét: kiszállítás az irodába, a konferencia helyszínére vagy a meetup helyszínére, átvételi elismervénnyel, a pre-load tartalom működési ellenőrzésével.

Gyakori kérdések

Milyen kapacitású és csatlakozós USB meghajtót válasszak a fejlesztői konferenciára?

A 16 GB USB-A 3.0 vagy USB-C 3.1 a fejlesztői konferencia (Craft Conf, DevOps Budapest, Budapest AI Forum, Brain Bar) alapeleme, és a prezentáció, a kisebb SDK és a komplett dokumentáció átvitelére alkalmas. A 32 GB a teljesebb demo csomag, és a demo bináris, a Docker image és a kiegészítő dokumentáció átvitelére alkalmas. A 64 GB a komplex demo, és a multi-service alkalmazás és a CI/CD artifact-ok átvitelére alkalmas. A 128 GB a fejlesztői SDK és a teljes minta bináris csomag. Az USB-C + USB-A kombinált (OTG) a rugalmas, és a multi-platform (Windows, macOS, Android, iPadOS) prezentációnál jellemző.

Hogyan működik a pre-load tartalom és a titkosítás?

A pre-load tartalmat az IT szolgáltató általában külön biztosítja a meghajtó gyártójának: PDF prezentáció, PPTX prezentáció, demo bináris, SDK zip, dokumentáció, training video, contact info. A pre-load folyamat során az IT szolgáltató a titkosítandó tartalmat AES-256 titkosítással védi, és a dekódoló kulcsot (PIN vagy biometrikus) a vevő kapja meg. A pre-load rendszer általában NTFS, exFAT vagy APFS fájlrendszerre formáz, és a multi-partition (külön rejtett, nyilvános és titkosított partíció) támogatása a high-end IT brandeknél jellemző.

Hogyan készül a logó az IT USB meghajtóra, és mi tartósabb?

A lézergravírozás a fém felületen a high-end, és a high-end IT brandeknél, a hosszú távú tartósságot biztosítja. A szitanyomás a műanyag és fa felületen a leggyakoribb, és olcsóbb a lézergravírozásnál. A tampon nyomtatás az ívelt felületeken (swivel tok, kapszula) jellemző. A digitális UV nyomtatás a komplex, több színátmenetes logóknál jellemző. A full-color fotónyomtatás a komplex brand artwork, a feature preview és a termékfotó megjelenítésére alkalmas. A dombornyomás a bőr felületen a high-end, és a luxury IT brandeknél jellemző. A Pantone színek a minta-gyártás előtt a tok anyagán kerülnek ellenőrzésre.

A Corp-Merch partnere vagy hivatalos beszállítója bármely magyar IT szolgáltatónak, IT klaszternek vagy tech konferenciának?

Nem. A Corp-Merch független külső beszállító, amely a magyar IT szolgáltató, szoftver fejlesztő, IT biztonsági, felhő és felsőoktatási IT egységeknek segít a saját branded merchük előkészítésében. Nem vagyunk partneri, szponzori vagy hivatalos beszállítói kapcsolatban egyetlen IT szolgáltatóval, IT klaszterrel vagy tech konferenciával sem; minden konkrét megkeresést a megrendelő saját igényei, az IT arculati kézikönyv és az IT branding guideline alapján kezelünk.

A Corp-Merch független külső beszállító, amely magyar IT szolgáltató, szoftver fejlesztő, IT biztonsági, felhő és felsőoktatási IT egységek számára segíti a saját branded merchük előkészítését. Az oldalon említett IT szolgáltatók, IT klaszterek és tech konferenciák kizárólag a kategória használatának szemléltetésére szolgálnak; a Corp-Merch nem áll velük partneri, szponzori vagy hivatalos beszállítói kapcsolatban. A feltüntetett árak, kapacitások és anyagok a gyártás véglegesítése előtt a konkrét termékminta és a Pantone színek alapján újra megerősítendők.

Ajánlatkérés IT USB meghajtóra